Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК >> КОСТЯНТИНІВКА поїзд №1

сполученням ІВАНО-ФРАНКІВСЬК >> КОСТЯНТИНІВКА

Станція Прибуття відправлення
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 19:22
ЛЬВІВ 21:40 22:00
КИЇВ 04:15 04:35
ПОЛТАВА 08:34 09:00
ХАРКІВ 11:18 11:37
ІЗЮМ 13:27 13:29
СВЯТОГІРСЬК 13:52 13:54
ЛИМАН 14:22 14:24
СЛОВ'ЯНСЬКИЙ КУРОРТ 14:47 14:54
КРАМАТОРСЬК 15:16 15:21
ДРУЖКІВКА 15:30 15:32
КОСТЯНТИНІВКА 15:55

Зворотній маршрут: КОСТЯНТИНІВКА >> ІВАНО-ФРАНКІВСЬК.
Розклад поїздів по станціях: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КОСТЯНТИНІВКА.


На нашому сайті ви завжди можете: