Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ХЕРСОН поїзд №102

сполученням КИЇВ >> ХЕРСОН

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 19:37
КАГАРЛИК 20:42 20:44
МИРОНІВКА 21:04 21:06
ЦВІТКОВЕ 22:32 22:42
ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 23:12 23:27
ДОЛИНСЬКА 02:11 02:13
ТИМКОВЕ 02:29 02:53
КРИВИЙ РІГ 04:04 04:09
АПОСТОЛОВЕ 04:50 05:12
ВИСОКОПІЛЛЯ 05:40 05:42
БЛАКИТНЕ 05:54 05:56
БІЛА КРИНИЦЯ 06:16 06:18
БЕРЕЗНЕГУВАТЕ 06:46 06:48
СНІГУРІВКА 07:28 07:30
ХЕРСОН 08:15

Зворотній маршрут: ХЕРСОН >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ХЕРСОН.


На нашому сайті ви завжди можете: