Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ХЕРСОН поїзд №102

сполученням КИЇВ >> ХЕРСОН

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 19:38
КАГАРЛИК 20:40 20:42
МИРОНІВКА 21:02 21:04
ЦВІТКОВЕ 22:32 22:34
ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 23:05 23:24
ДОЛИНСЬКА 02:01 02:21
ТИМКОВЕ 02:22 02:46
КРИВИЙ РІГ 03:52 03:57
АПОСТОЛОВЕ 04:36 04:58
ВИСОКОПІЛЛЯ 05:25 05:27
БІЛА КРИНИЦЯ 05:55 05:57
БЕРЕЗНЕГУВАТЕ 06:19 06:21
СНІГУРІВКА 06:56 07:08
ХЕРСОН 07:54

Зворотній маршрут: ХЕРСОН >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ХЕРСОН.


На нашому сайті ви завжди можете: