Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЧЕРНІВЦІ >> КИЇВ поїзд №118

сполученням ЧЕРНІВЦІ >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
ЧЕРНІВЦІ 19:46
НОВОСЕЛИЦЯ 20:31 20:33
ЛАРГА 22:32 22:53
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ 23:53 23:57
ДУНАЇВЦІ 01:08 01:10
ГРЕЧАНИ 02:19 02:39
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 02:50 02:55
ВІННИЦЯ 04:49 04:53
КАЛИНІВКА 05:13 05:15
КОЗЯТИН 05:49 05:51
ФАСТІВ 07:04 07:06
КИЇВ 08:06

Зворотній маршрут: КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ.
Розклад поїздів по станціях: ЧЕРНІВЦІ, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: