Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КОСТЯНТИНІВКА >> КИЇВ поїзд №126

сполученням КОСТЯНТИНІВКА >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
КОСТЯНТИНІВКА 21:45
ДРУЖКІВКА 22:04 22:06
КРАМАТОРСЬК 22:15 22:20
СЛОВ'ЯНСЬК 22:35 22:42
БАРВІНКОВЕ 23:18 23:20
ЛОЗОВА 00:13 00:36
САХНОВЩИНА 01:15 01:17
КЕГИЧІВКА 01:42 01:44
КРАСНОГРАД 02:05 02:07
КАРЛІВКА 02:40 02:42
ПОЛТАВА 03:24 03:56
ПОЛТАВА 04:22 04:27
МИРГОРОД 05:51 05:53
ЛУБНИ 06:44 06:46
ГРЕБІНКА 07:24 07:27
БОРИСПІЛЬ 09:02 09:05
ДАРНИЦЯ 09:27 09:29
КИЇВ 09:48

Зворотній маршрут: КИЇВ >> КОСТЯНТИНІВКА.
Розклад поїздів по станціях: КОСТЯНТИНІВКА, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: