Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ОДЕСА поїзд №131

сполученням КИЇВ >> ОДЕСА

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 23:17
КОЗЯТИН 01:10 01:12
КАЛИНІВКА 01:49 01:51
ВІННИЦЯ 02:10 02:15
ГНІВАНЬ 02:36 02:38
ЖМЕРИНКА 03:06 03:19
РАХНИ 03:58 04:00
ВАПНЯРКА 04:35 04:37
КРИЖОПІЛЬ 04:54 04:56
КОДИМА 05:26 05:28
ПОДІЛЬСЬК 06:21 06:41
РОЗДІЛЬНА 08:25 08:27
ОДЕСА 09:39

Зворотній маршрут: ОДЕСА >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ОДЕСА.


На нашому сайті ви завжди можете: