Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ОДЕСА >> ЖИТОМИР поїзд №132

сполученням ОДЕСА >> ЖИТОМИР

Станція Прибуття відправлення
ОДЕСА 12:29
РОЗДІЛЬНА 13:32 13:34
ПОДІЛЬСЬК 15:04 15:25
КОДИМА 16:16 16:18
КРИЖОПІЛЬ 16:50 16:52
ВАПНЯРКА 17:11 17:13
РАХНИ 17:45 17:47
ЖМЕРИНКА 18:23 18:34
ГНІВАНЬ 18:59 19:01
ВІННИЦЯ 19:21 19:26
КАЛИНІВКА 19:43 19:45
КОЗЯТИН 20:19 20:41
БЕРДИЧІВ 21:12 21:13
ЖИТОМИР 22:10

Зворотній маршрут: ЖИТОМИР >> ОДЕСА.
Розклад поїздів по станціях: ОДЕСА, ЖИТОМИР.


На нашому сайті ви завжди можете: