Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЧЕРНІВЦІ >> БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ поїзд №136

сполученням ЧЕРНІВЦІ >> БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ

Станція Прибуття відправлення
ЧЕРНІВЦІ 16:25
ТЕРНОПІЛЬ 22:30 23:00
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 00:56 01:02
ЖМЕРИНКА 02:33 02:55
ВАПНЯРКА 04:06 04:08
ПОДІЛЬСЬК 05:50 06:10
РОЗДІЛЬНА 08:01 08:03
ОДЕСА 09:23 10:27
КСЕНІЄВЕ 10:58 11:06
АККАРЖА 11:22 11:24
КАРОЛІНО-БУГАЗ 11:49 11:54
БУГАЗ 12:12 12:17
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ 12:43

Зворотній маршрут: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ >> ЧЕРНІВЦІ.
Розклад поїздів по станціях: ЧЕРНІВЦІ, БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ.


На нашому сайті ви завжди можете: