Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЧЕРНІВЦІ >> ЛЬВІВ поїзд №136

сполученням ЧЕРНІВЦІ >> ОДЕСА

Станція Прибуття відправлення
ЧЕРНІВЦІ 15:37
СНЯТИН 16:16 16:18
ЗАБОЛОТІВ 16:38 16:40
КОЛОМИЯ 17:02 17:06
КОРШІВ 17:26 17:28
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 18:12 18:24
ХОДОРІВ 19:53 19:57
ЛЬВІВ 21:19 21:40

Зворотній маршрут: ЛЬВІВ >> ЧЕРНІВЦІ.
Розклад поїздів по станціях: ЧЕРНІВЦІ, ЛЬВІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: