Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ >> КИЇВ поїзд №140

сполученням КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ 19:04
БАЛИН 19:43 19:45
ДУНАЇВЦІ 20:08 20:10
ЯРМОЛИНЦІ 20:34 20:36
ГРЕЧАНИ 22:09 22:29
КРАСИЛІВ 23:14 23:16
СТАРОКОСТЯНТИНІВ 23:44 23:46
ПАСІЧНИЙ 00:02 00:04
АДАМПІЛЬ 00:16 00:18
ХМІЛЬНИК 00:40 00:43
УЛАДІВКА 01:00 01:02
ХОЛОНІВСЬКА 01:14 01:16
КОЗЯТИН 02:07 02:29
ФАСТІВ 03:51 03:53
КИЇВ 04:47

Зворотній маршрут: КИЇВ >> КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ.
Розклад поїздів по станціях: КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: