Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ІВАНО-ФРАНКІВСЬК поїзд №143

сполученням КИЇВ >> ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 20:19
ФАСТІВ 21:16 21:18
КОЗЯТИН 22:28 22:30
КАЛИНІВКА 23:06 23:08
ВІННИЦЯ 23:27 23:31
БРАЇЛІВ 00:04 00:06
ДЕРАЖНЯ 01:02 01:04
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 01:33 01:48
ВОЛОЧИСЬК 02:49 02:51
ПІДВОЛОЧИСЬК 03:00 03:04
ТЕРНОПІЛЬ 03:52 03:58
ЗБОРІВ 04:36 04:38
ЗЛОЧІВ 04:59 05:01
КРАСНЕ 05:26 05:29
ЛЬВІВ 06:15 06:35
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 11:06

Зворотній маршрут: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК.


На нашому сайті ви завжди можете: