Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК >> КИЇВ поїзд №144

сполученням ІВАНО-ФРАНКІВСЬК >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 15:17
ЛЬВІВ 19:45 20:05
КРАСНЕ 20:45 20:47
ЗЛОЧІВ 21:09 21:11
ЗБОРІВ 21:30 21:32
ТЕРНОПІЛЬ 22:09 22:14
ПІДВОЛОЧИСЬК 23:02 23:04
ВОЛОЧИСЬК 23:12 23:14
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 00:08 00:23
ДЕРАЖНЯ 00:51 00:53
БРАЇЛІВ 01:48 01:50
ВІННИЦЯ 02:19 02:24
КАЛИНІВКА 02:43 02:45
КОЗЯТИН 03:17 03:19
ФАСТІВ 04:31 04:33
КИЇВ 05:28

Зворотній маршрут: КИЇВ >> ІВАНО-ФРАНКІВСЬК.
Розклад поїздів по станціях: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: