Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ >> КИЇВ поїзд №177

сполученням ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 12:50
КРАСИЛІВ 13:45 13:47
СТАРОКОСТЯНТИНІВ 14:13 14:15
АДАМПІЛЬ 14:43 14:45
ХМІЛЬНИК 15:10 15:18
ХОЛОНІВСЬКА 15:51 15:53
РОБОЧА 16:10 16:12
КОЗЯТИН 16:52 17:19
ФАСТІВ 19:42 19:44
КИЇВ 20:37

Зворотній маршрут: КИЇВ >> ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ.
Розклад поїздів по станціях: ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: