Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ЛЬВІВ поїзд №181

сполученням КИЇВ >> ЛЬВІВ

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 00:55
ФАСТІВ 01:56 01:58
КОЗЯТИН 03:19 03:21
ВІННИЦЯ 04:13 04:16
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 06:15 06:25
ВОЛОЧИСЬК 07:22 07:24
ПІДВОЛОЧИСЬК 07:32 07:34
ТЕРНОПІЛЬ 08:21 08:26
ЗЛОЧІВ 09:24 09:26
КРАСНЕ 09:51 09:54
ЛЬВІВ 10:36

Зворотній маршрут: ЛЬВІВ >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ЛЬВІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: