Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЛЬВІВ >> КИЇВ поїзд №182

сполученням ЛЬВІВ >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
ЛЬВІВ 12:18
КРАСНЕ 13:03 13:05
ЗЛОЧІВ 13:28 13:30
ТЕРНОПІЛЬ 14:30 14:40
ПІДВОЛОЧИСЬК 15:31 15:33
ВОЛОЧИСЬК 15:42 15:44
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 16:43 17:03
ВІННИЦЯ 19:45 19:55
КОЗЯТИН 21:00 21:12
ФАСТІВ 22:43 22:45
КИЇВ 00:02

Зворотній маршрут: КИЇВ >> ЛЬВІВ.
Розклад поїздів по станціях: ЛЬВІВ, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: