Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> РАХІВ поїзд №217

сполученням КИЇВ >> РАХІВ

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 15:02
ШЕПЕТІВКА 19:06 19:21
ЛЬВІВ 23:47 00:09
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 02:43 03:03
ДЕЛЯТИН 04:20 04:22
ЯРЕМЧЕ 04:34 04:40
ВОРОХТА 05:31 05:33
ЯСІНЯ 06:09 06:11
РАХІВ 06:56

Зворотній маршрут: РАХІВ >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, РАХІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: