Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ поїзд №219

сполученням КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 01:31
КОЗЯТИН 03:54 03:56
ВІННИЦЯ 04:49 04:54
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 07:28 07:44
ПІДВОЛОЧИСЬК 08:48 08:51
ТЕРНОПІЛЬ 09:39 09:44
ЛЬВІВ 12:00 12:20
ХОДОРІВ 13:27 13:29
ГАЛИЧ 14:09 14:11
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 14:38 14:58
КОЛОМИЯ 15:59 16:01
ЧЕРНІВЦІ 17:12

Зворотній маршрут: ЧЕРНІВЦІ >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ЧЕРНІВЦІ.


На нашому сайті ви завжди можете: