Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЧЕРНІВЦІ >> КИЇВ поїзд №220

сполученням ЧЕРНІВЦІ >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
ЧЕРНІВЦІ 22:30
КОЛОМИЯ 23:46 23:49
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 00:43 01:13
ГАЛИЧ 01:39 01:41
ХОДОРІВ 02:37 02:41
ЛЬВІВ 03:52 04:42
ТЕРНОПІЛЬ 06:58 07:03
ПІДВОЛОЧИСЬК 07:55 07:57
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 08:56 09:11
ВІННИЦЯ 11:35 11:40
КОЗЯТИН 12:32 12:34
КИЇВ 14:47

Зворотній маршрут: КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ.
Розклад поїздів по станціях: ЧЕРНІВЦІ, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: