Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЧЕРНІВЦІ >> КИЇВ поїзд №220

сполученням ЧЕРНІВЦІ >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
ЧЕРНІВЦІ 22:36
КОЛОМИЯ 23:51 23:54
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 00:50 01:17
ГАЛИЧ 01:46 01:48
ХОДОРІВ 02:38 02:41
ЛЬВІВ 03:56 04:42
ТЕРНОПІЛЬ 06:58 07:03
ПІДВОЛОЧИСЬК 07:55 07:57
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 08:56 09:11
ВІННИЦЯ 11:43 11:48
КОЗЯТИН 12:39 12:41
КИЇВ 14:52

Зворотній маршрут: КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ.
Розклад поїздів по станціях: ЧЕРНІВЦІ, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: