Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

УЖГОРОД >> ОДЕСА поїзд №228

сполученням УЖГОРОД >> ОДЕСА

Станція Прибуття відправлення
УЖГОРОД 13:54
БАТЬОВО 14:52 14:54
МУКАЧЕВО 15:28 15:34
КАРПАТИ 15:52 15:53
СВАЛЯВА 16:03 16:06
ВОЛОВЕЦЬ 16:37 16:47
СЛАВСЬКЕ 17:45 17:48
СКОЛЕ 18:20 18:22
СТРИЙ 18:56 19:00
ЛЬВІВ 20:09 20:40
ЗЛОЧІВ 21:50 21:53
ТЕРНОПІЛЬ 22:51 22:57
ПІДВОЛОЧИСЬК 23:48 23:50
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 00:56 01:02
ЖМЕРИНКА 02:33 02:55
ВАПНЯРКА 04:06 04:08
ПОДІЛЬСЬК 05:50 06:10
РОЗДІЛЬНА 08:01 08:03
ОДЕСА 09:21

Зворотній маршрут: ОДЕСА >> УЖГОРОД.
Розклад поїздів по станціях: УЖГОРОД, ОДЕСА.


На нашому сайті ви завжди можете: