Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

УЖГОРОД >> ОДЕСА поїзд №228

сполученням УЖГОРОД >> ОДЕСА

Станція Прибуття відправлення
УЖГОРОД 14:05
БАТЬОВО 14:58 15:01
МУКАЧЕВО 15:41 15:46
КАРПАТИ 16:03 16:04
СВАЛЯВА 16:13 16:15
ВОЛОВЕЦЬ 16:46 16:48
СЛАВСЬКЕ 17:32 17:34
СКОЛЕ 18:05 18:07
СТРИЙ 18:43 18:46
ЛЬВІВ 19:55 20:31
ЗЛОЧІВ 21:49 21:52
ТЕРНОПІЛЬ 22:50 22:55
ПІДВОЛОЧИСЬК 23:45 23:47
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 00:48 00:52
ЖМЕРИНКА 02:28 02:55
ВАПНЯРКА 04:06 04:08
ПОДІЛЬСЬК 05:51 06:11
РОЗДІЛЬНА 08:06 08:08
ОДЕСА 09:30

Зворотній маршрут: ОДЕСА >> УЖГОРОД.
Розклад поїздів по станціях: УЖГОРОД, ОДЕСА.


На нашому сайті ви завжди можете: