Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> УЖГОРОД поїзд №235

сполученням КИЇВ >> УЖГОРОД

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 20:28
КОРОСТЕНЬ 22:39 22:41
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 00:06 00:08
РАДУЛИНО 00:38 00:40
ШЕПЕТІВКА 01:12 01:14
ЗДОЛБУНІВ 02:25 02:56
ЛЬВІВ 05:32 06:13
СТРИЙ 07:15 07:17
СКОЛЕ 07:47 07:49
СЛАВСЬКЕ 08:18 08:20
ВОЛОВЕЦЬ 09:19 09:27
СВАЛЯВА 09:59 10:01
КАРПАТИ 10:12 10:13
МУКАЧЕВО 10:30 10:35
БАТЬОВО 11:06 11:08
УЖГОРОД 11:59

Зворотній маршрут: УЖГОРОД >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, УЖГОРОД.


На нашому сайті ви завжди можете: