Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

УЖГОРОД >> КИЇВ поїзд №235

сполученням УЖГОРОД >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
УЖГОРОД 18:15
БАТЬОВО 19:02 19:04
МУКАЧЕВО 19:41 19:46
КАРПАТИ 20:02 20:03
СВАЛЯВА 20:13 20:15
ВОЛОВЕЦЬ 20:46 20:54
СТРИЙ 22:42 22:44
ЛЬВІВ 23:48 00:08
ЗДОЛБУНІВ 02:21 02:54
ШЕПЕТІВКА 03:58 04:14
РАДУЛИНО 04:45 04:47
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 05:12 05:14
КОРОСТЕНЬ 06:30 06:32
КИЇВ 08:37

Зворотній маршрут: КИЇВ >> УЖГОРОД.
Розклад поїздів по станціях: УЖГОРОД, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: