Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ДНІПРО >> ІВАНО-ФРАНКІВСЬК поїзд №243

сполученням ДНІПРО >> ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Станція Прибуття відправлення
ДНІПРО 09:20
ОЛЕКСАНДРІЯ 12:03 12:05
ЗНАМ'ЯНКА 12:46 12:58
ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 14:16 14:37
КИЇВ 18:45 19:06
КОРОСТЕНЬ 20:59 21:01
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 22:18 22:20
ШЕПЕТІВКА 23:17 23:19
СЛАВУТА 23:40 23:42
КРИВИН 23:55 23:57
БРОДИ 01:37 01:39
ЛЬВІВ 02:49 03:11
ХОДОРІВ 04:18 04:20
БУРШТИН 04:56 04:58
ГАЛИЧ 05:10 05:12
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 05:43

Зворотній маршрут: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК >> ДНІПРО.
Розклад поїздів по станціях: ДНІПРО, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК.


На нашому сайті ви завжди можете: