Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ поїзд №249

сполученням КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 15:09
КОЗЯТИН 17:17 17:25
ВІННИЦЯ 18:30 18:40
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 20:49 21:18
ПІДВОЛОЧИСЬК 22:30 23:10
ТЕРНОПІЛЬ 23:59 00:04
ЛЬВІВ 01:58 02:22
ХОДОРІВ 03:32 03:34
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 04:58 05:36
КОЛОМИЯ 06:58 07:13
ЧЕРНІВЦІ 08:15

Зворотній маршрут: ЧЕРНІВЦІ >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ЧЕРНІВЦІ.


На нашому сайті ви завжди можете: