Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ХАРКІВ >> ХЕРСОН поїзд №251

сполученням ХАРКІВ >> ОДЕСА

Станція Прибуття відправлення
ХАРКІВ 17:00
ЛОЗОВА 18:50 18:52
ПАВЛОГРАД 19:46 19:48
СИНЕЛЬНИКОВЕ 20:26 20:28
ДНІПРО 21:28 21:55
КАМ'ЯНСЬКЕ 22:30 22:32
КРИВИЙ РІГ 00:45 01:37
АПОСТОЛОВЕ 02:18 02:40
ВИСОКОПІЛЛЯ 03:07 03:11
БІЛА КРИНИЦЯ 03:39 03:41
БЕРЕЗНЕГУВАТЕ 04:03 04:05
СНІГУРІВКА 04:39 04:41
ХЕРСОН 05:26 05:36

Зворотній маршрут: ХЕРСОН >> ХАРКІВ.
Розклад поїздів по станціях: ХАРКІВ, ХЕРСОН.


На нашому сайті ви завжди можете: