Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ОДЕСА >> ХАРКІВ поїзд №252

сполученням ОДЕСА >> ХАРКІВ

Станція Прибуття відправлення
ОДЕСА 15:22
ОДЕСА 15:57 15:59
КОЛОСІВКА 17:37 18:00
МИКОЛАЇВ ПАС. 19:43 20:03
ХЕРСОН 21:04 21:14
СНІГУРІВКА 22:03 22:05
БЕРЕЗНЕГУВАТЕ 22:41 22:43
БІЛА КРИНИЦЯ 23:08 23:10
ВИСОКОПІЛЛЯ 23:39 23:41
АПОСТОЛОВЕ 00:10 00:32
КРИВИЙ РІГ 01:12 01:58
КАМ'ЯНСЬКЕ 04:12 04:14
ДНІПРО 04:50 05:15
СИНЕЛЬНИКОВЕ 06:27 06:29
ПАВЛОГРАД 07:00 07:02
ЛОЗОВА 08:01 08:03
ХАРКІВ 09:57

Зворотній маршрут: ХАРКІВ >> ОДЕСА.
Розклад поїздів по станціях: ОДЕСА, ХАРКІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: