Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ДНІПРО >> ЖМЕРИНКА поїзд №280

сполученням ДНІПРО >> ЖМЕРИНКА

Станція Прибуття відправлення
ДНІПРО 20:42
КАМ'ЯНСЬКЕ 21:18 21:20
ОЛЕКСАНДРІЯ 23:46 23:48
ЗНАМ'ЯНКА 00:26 00:29
ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 01:42 01:57
ГОРОДИЩЕ 02:40 02:42
МИРОНІВКА 03:29 03:31
КИЇВ 04:45 05:07
ФАСТІВ 05:59 06:01
КОЗЯТИН 07:15 07:17
ВІННИЦЯ 08:25 08:29
ЖМЕРИНКА 09:22

Зворотній маршрут: ЖМЕРИНКА >> ДНІПРО.
Розклад поїздів по станціях: ДНІПРО, ЖМЕРИНКА.


На нашому сайті ви завжди можете: