Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ХЕРСОН поїзд №298

сполученням КИЇВ >> ХЕРСОН

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 22:02
МИРОНІВКА 01:18 01:20
ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 03:15 03:30
ДОЛИНСЬКА 06:00 06:05
КРИВИЙ РІГ 08:09 08:24
АПОСТОЛОВЕ 09:10 09:32
ВИСОКОПІЛЛЯ 10:00 10:02
БІЛА КРИНИЦЯ 10:34 10:36
БЕРЕЗНЕГУВАТЕ 11:03 11:05
СНІГУРІВКА 11:50 11:52
ХЕРСОН 12:40

Зворотній маршрут: ХЕРСОН >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ХЕРСОН.


На нашому сайті ви завжди можете: