Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> РИГА-ПАСАЖИЄРУ поїзд №31

сполученням КИЇВ >> РИГА-ПАСАЖИЄРУ

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 14:15
СЛОВЕЧНО 18:02 18:37
КАЛИНКОВИЧІ 19:29 19:43
ЖЛОБИН 20:50 20:54
МІНСЬК 23:35 00:05
МОЛОДЕЧНО 01:08 01:10
СМОРГОНЬ 01:37 01:39
ГУДОГАЙ 02:06 02:46
КЯНА 03:05 03:55
ВІЛЬНЮС 04:25 04:30
ШЯУЛЯЙ 06:48 06:51
ЄЛГАВА 08:07 08:30
РИГА-ПАСАЖИЄРУ 09:06

Зворотній маршрут: РИГА-ПАСАЖИЄРУ >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, РИГА-ПАСАЖИЄРУ.


На нашому сайті ви завжди можете: