Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

РИГА-ПАСАЖИЄРУ >> КИЇВ поїзд №31

сполученням РИГА-ПАСАЖИЄРУ >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
РИГА-ПАСАЖИЄРУ 20:45
ЄЛГАВА 21:24 21:44
ШЯУЛЯЙ 22:58 23:01
ВІЛЬНЮС 01:30 01:35
КЯНА 02:10 03:00
ГУДОГАЙ 03:22 04:02
СМОРГОНЬ 04:31 04:33
МОЛОДЕЧНО 05:02 05:04
МІНСЬК 06:09 06:34
ЖЛОБИН 10:06 10:08
КАЛИНКОВИЧІ 11:19 11:33
СЛОВЕЧНО 12:24 13:00
КИЇВ 16:36

Зворотній маршрут: КИЇВ >> РИГА-ПАСАЖИЄРУ.
Розклад поїздів по станціях: РИГА-ПАСАЖИЄРУ, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: