Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ХЕРСОН >> КРИВИЙ РІГ поїзд №375

сполученням ХЕРСОН >> ХАРКІВ

Станція Прибуття відправлення
ХЕРСОН 15:28
КОПАНІ 16:01 16:03
МИКОЛАЇВ ПАС. 16:30 17:10
СНІГУРІВКА 18:14 18:16
БЕРЕЗНЕГУВАТЕ 18:56 18:58
БІЛА КРИНИЦЯ 19:24 19:29
БЛАКИТНЕ 19:50 19:52
ВИСОКОПІЛЛЯ 20:05 20:07
АПОСТОЛОВЕ 20:35 20:57
КРИВИЙ РІГ 21:36 21:46

Зворотній маршрут: КРИВИЙ РІГ >> ХЕРСОН.
Розклад поїздів по станціях: ХЕРСОН, КРИВИЙ РІГ.


На нашому сайті ви завжди можете: