Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ТРУСКАВЕЦЬ поїзд №49

сполученням КИЇВ >> ТРУСКАВЕЦЬ

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 20:12
ФАСТІВ 21:07 21:09
КОЗЯТИН 22:17 22:19
ВІННИЦЯ 23:13 23:16
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 01:06 01:09
ТЕРНОПІЛЬ 02:45 02:49
ЛЬВІВ 04:38 05:01
САМБІР 06:16 06:40
ДРОГОБИЧ 07:33 07:43
ТРУСКАВЕЦЬ 08:02

Зворотній маршрут: ТРУСКАВЕЦЬ >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ТРУСКАВЕЦЬ.


На нашому сайті ви завжди можете: