Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КРИВИЙ РІГ >> БЕРДЯНСЬК поїзд №552

сполученням КРИВИЙ РІГ >> БЕРДЯНСЬК

Станція Прибуття відправлення
КРИВИЙ РІГ 18:19
АПОСТОЛОВЕ 19:07 19:13
ЧОРТОМЛИК 20:00 20:05
НІКОПОЛЬ 20:31 20:36
МАРГАНЕЦЬ 20:59 21:01
ДНІПРОБУД 22:03 22:05
ЗАПОРІЖЖЯ 22:39 23:20
СВІТЛОДОЛИНСЬКЕ 01:35 01:45
ВЕЛИКИЙ ТОКМАК 02:12 02:14
ВЕРХНІЙ ТОКМАК 03:08 03:15
НЕЛЬГІВКА 03:42 03:44
ЄЛИЗАВЕТІВКА 04:02 04:04
ТРОЯНИ 04:26 04:28
БЕРДА 04:47 04:49
БЕРДЯНСЬК 05:00

Зворотній маршрут: БЕРДЯНСЬК >> КРИВИЙ РІГ.
Розклад поїздів по станціях: КРИВИЙ РІГ, БЕРДЯНСЬК.


На нашому сайті ви завжди можете: