Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ОДЕСА >> ХАРКІВ поїзд №60

сполученням ОДЕСА >> ХАРКІВ

Станція Прибуття відправлення
ОДЕСА 19:21
ОДЕСА 19:52 19:54
ВОЗНЕСЕНСЬК 22:23 22:26
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА 22:56 22:58
ПОМІЧНА 23:47 23:50
НОВОУКРАЇНКА 00:06 00:08
КРОПИВНИЦЬКИЙ 00:58 01:08
ЗНАМ'ЯНКА 01:55 02:17
КОРИСТІВКА 02:46 02:48
ПАВЛИШ 03:24 03:26
КРЕМЕНЧУК 03:55 04:17
ПОЛТАВА 05:52 06:12
КОЛОМАК 07:01 07:03
ЛЮБОТИН 07:49 07:51
ХАРКІВ 08:21

Зворотній маршрут: ХАРКІВ >> ОДЕСА.
Розклад поїздів по станціях: ОДЕСА, ХАРКІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: