Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЛЬВІВ >> РАХІВ поїзд №606

сполученням ЛЬВІВ >> РАХІВ

Станція Прибуття відправлення
ЛЬВІВ 15:46
ПЕРСЕНКІВКА 16:00 16:02
СИХІВ 16:10 16:12
ХОДОРІВ 17:04 17:08
БУКАЧІВЦІ 17:27 17:28
БУРШТИН 17:42 17:46
ГАЛИЧ 18:00 18:04
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 18:47 19:17
НАДВІРНА 20:23 20:25
ДЕЛЯТИН 20:54 20:56
ЯРЕМЧЕ 21:10 21:13
МИКУЛИЧИН 21:30 21:32
ТАТАРІВ 21:47 21:49
ВОРОХТА 22:05 22:08
ВОРОНЕНКО 22:21 22:23
ЛАЗЕЩИНА 22:38 22:40
ЯСІНЯ 22:50 22:55
КВАСИ 23:18 23:20
БІЛИН 23:31 23:33
РАХІВ 23:50

Зворотній маршрут: РАХІВ >> ЛЬВІВ.
Розклад поїздів по станціях: ЛЬВІВ, РАХІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: