Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЧЕРНІВЦІ >> ЛЬВІВ поїзд №668

сполученням ЧЕРНІВЦІ >> КОВЕЛЬ

Станція Прибуття відправлення
ЧЕРНІВЦІ 20:25
СНЯТИН 21:05 21:07
ЗАБОЛОТІВ 21:33 21:40
КОЛОМИЯ 22:01 22:10
КОРШІВ 22:31 22:33
ОТИНЯ 22:48 22:50
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 23:15 23:35
ГАЛИЧ 00:03 00:05
БУРШТИН 00:19 00:33
ХОДОРІВ 01:09 01:11
ЛЬВІВ 02:14 02:39

Зворотній маршрут: ЛЬВІВ >> ЧЕРНІВЦІ.
Розклад поїздів по станціях: ЧЕРНІВЦІ, ЛЬВІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: