Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КОСТЯНТИНІВКА >> КИЇВ поїзд №712

сполученням КОСТЯНТИНІВКА >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
КОСТЯНТИНІВКА 16:20
ДРУЖКІВКА 16:31 16:32
КРАМАТОРСЬК 16:39 16:41
СЛОВ'ЯНСЬК 16:51 16:53
ЛОЗОВА 17:50 17:52
КРАСНОГРАД 18:40 18:41
ПОЛТАВА 19:43 19:45
МИРГОРОД 20:44 20:49
ДАРНИЦЯ 22:49 22:51
КИЇВ 23:05

Зворотній маршрут: КИЇВ >> КОСТЯНТИНІВКА.
Розклад поїздів по станціях: КОСТЯНТИНІВКА, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: