Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> КОСТЯНТИНІВКА поїзд №712

сполученням КИЇВ >> КОСТЯНТИНІВКА

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 06:12
ДАРНИЦЯ 06:28 06:30
МИРГОРОД 08:31 08:33
ПОЛТАВА 09:23 09:25
КРАСНОГРАД 10:29 10:30
ЛОЗОВА 11:18 11:20
СЛОВ'ЯНСЬК 12:12 12:14
КРАМАТОРСЬК 12:23 12:25
ДРУЖКІВКА 12:34 12:35
КОСТЯНТИНІВКА 12:48

Зворотній маршрут: КОСТЯНТИНІВКА >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, КОСТЯНТИНІВКА.


На нашому сайті ви завжди можете: