Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ГЕНІЧЕСЬК >> ХАРКІВ поїзд №730

сполученням ГЕНІЧЕСЬК >> ХАРКІВ

Станція Прибуття відправлення
ГЕНІЧЕСЬК 14:07
НОВООЛЕКСІЇВКА 14:20 14:25
МЕЛІТОПОЛЬ 15:42 15:44
ЗАПОРІЖЖЯ 17:14 17:17
СИНЕЛЬНИКОВЕ 18:12 18:14
ПАВЛОГРАД 18:44 18:46
ЛОЗОВА 19:33 19:35
КРАСНОПАВЛІВКА 19:57 19:58
ЛИХАЧОВЕ 20:19 20:21
ХАРКІВ 21:32

Зворотній маршрут: ХАРКІВ >> ГЕНІЧЕСЬК.
Розклад поїздів по станціях: ГЕНІЧЕСЬК, ХАРКІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: