Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ХЕРСОН >> КИЇВ поїзд №76

сполученням ХЕРСОН >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
ХЕРСОН 15:46
СНІГУРІВКА 16:43 16:55
БІЛА КРИНИЦЯ 18:01 18:03
АПОСТОЛОВЕ 19:25 19:47
КРИВИЙ РІГ 20:26 20:59
РОКУВАТА 21:37 21:42
ОЛЕКСАНДРІЯ 00:04 00:06
КОРИСТІВКА 00:16 00:18
ЗНАМ'ЯНКА 00:48 00:53
ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 02:02 02:07
ГОРОДИЩЕ 02:50 02:52
МИРОНІВКА 03:39 03:41
КИЇВ 04:58

Зворотній маршрут: КИЇВ >> ХЕРСОН.
Розклад поїздів по станціях: ХЕРСОН, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: