Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> ХЕРСОН поїзд №76

сполученням КИЇВ >> ХЕРСОН

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 21:28
ТРИПІЛЛЯ 22:10 22:41
МИРОНІВКА 23:27 23:29
ГОРОДИЩЕ 00:16 00:18
ІМ.ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 00:58 01:03
ЗНАМ'ЯНКА 02:16 02:24
КОРИСТІВКА 02:53 02:55
ОЛЕКСАНДРІЯ 03:04 03:06
РОКУВАТА 05:26 05:31
КРИВИЙ РІГ 06:10 06:20
АПОСТОЛОВЕ 07:02 07:24
БІЛА КРИНИЦЯ 08:31 08:33
СНІГУРІВКА 09:37 09:39
ХЕРСОН 10:30

Зворотній маршрут: ХЕРСОН >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, ХЕРСОН.


На нашому сайті ви завжди можете: