Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ХЕРСОН >> ХАРКІВ поїзд №765

сполученням ХЕРСОН >> ХАРКІВ

Станція Прибуття відправлення
ХЕРСОН 15:52
МИКОЛАЇВ ПАС. 16:37 16:39
ДОЛИНСЬКА 18:33 18:51
КИЇВ 00:12 00:55
ДАРНИЦЯ 01:14 01:16
БРОВАРИ 01:28 01:30
НІЖИН 02:26 02:28
БАХМАЧ 03:16 03:18
КОНОТОП 03:40 03:42
ПУТИВЛЬ 04:23 04:25
ВОРОЖБА 04:54 05:14
БІЛОПІЛЛЯ 05:24 05:25
СУМИ 06:04 06:34
БОРОМЛЯ 07:08 07:12
ТРОСТЯНЕЦЬ-СМОРОДИНЕ 07:31 07:33
КИРИКІВКА 07:50 07:51
БОГОДУХІВ 08:24 08:26
ЛЮБОТИН 09:12 09:13
ХАРКІВ 09:42

Зворотній маршрут: ХАРКІВ >> ХЕРСОН.
Розклад поїздів по станціях: ХЕРСОН, ХАРКІВ.


На нашому сайті ви завжди можете: