Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ поїзд №769

сполученням КИЇВ >> КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 14:55
КОЗЯТИН 16:49 16:51
ВІННИЦЯ 17:44 17:48
ЖМЕРИНКА 18:33 18:52
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 20:14 20:18
ГРЕЧАНИ 20:28 20:43
ЯРМОЛИНЦІ 21:30 21:32
ДУНАЇВЦІ 21:53 21:55
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ 22:49

Зворотній маршрут: КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ.


На нашому сайті ви завжди можете: