Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ >> КИЇВ поїзд №770

сполученням КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ 00:55
ДУНАЇВЦІ 01:53 01:55
ЯРМОЛИНЦІ 02:19 02:26
ГРЕЧАНИ 03:10 03:26
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 03:38 03:42
ЖМЕРИНКА 05:09 05:31
ВІННИЦЯ 06:11 06:14
КОЗЯТИН 07:02 07:04
КИЇВ 09:20

Зворотній маршрут: КИЇВ >> КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ.
Розклад поїздів по станціях: КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: