Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ХАРКІВ >> ХЕРСОН поїзд №775

сполученням ХАРКІВ >> ХЕРСОН

Станція Прибуття відправлення
ХАРКІВ 21:07
БОГОДУХІВ 22:23 22:25
КИРИКІВКА 22:56 22:58
ТРОСТЯНЕЦЬ-СМОРОДИНЕ 23:15 23:18
БОРОМЛЯ 23:38 23:39
СУМИ 00:10 00:30
БІЛОПІЛЛЯ 01:06 01:07
ВОРОЖБА 01:15 01:35
ПУТИВЛЬ 02:03 02:05
КОНОТОП 02:46 02:48
БАХМАЧ 03:11 03:13
НІЖИН 04:00 04:02
ДАРНИЦЯ 05:14 05:16
КИЇВ 05:34 07:14
ДОЛИНСЬКА 11:33 11:51
МИКОЛАЇВ ПАС. 13:41 13:43
ХЕРСОН 14:27

Зворотній маршрут: ХЕРСОН >> ХАРКІВ.
Розклад поїздів по станціях: ХАРКІВ, ХЕРСОН.


На нашому сайті ви завжди можете: