Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

КИЇВ >> УЖГОРОД поїзд №81

сполученням КИЇВ >> УЖГОРОД

Станція Прибуття відправлення
КИЇВ 18:30
КОЗЯТИН 20:50 20:55
ВІННИЦЯ 21:47 21:52
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 23:51 23:56
ТЕРНОПІЛЬ 01:42 01:47
ЛЬВІВ 03:42 04:09
СТРИЙ 05:13 05:30
СКОЛЕ 06:01 06:03
СЛАВСЬКЕ 06:34 06:36
ЛАВОЧНЕ 06:49 06:58
ВОЛОВЕЦЬ 07:34 07:44
СВАЛЯВА 08:15 08:19
КАРПАТИ 08:29 08:30
МУКАЧЕВО 08:45 08:52
БАТЬОВО 09:24 09:26
ЧОП 09:46 10:13
УЖГОРОД 10:40

Зворотній маршрут: УЖГОРОД >> КИЇВ.
Розклад поїздів по станціях: КИЇВ, УЖГОРОД.


На нашому сайті ви завжди можете: