Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

УЖГОРОД >> КИЇВ поїзд №81

сполученням УЖГОРОД >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
УЖГОРОД 16:00
ЧОП 16:26 16:58
БАТЬОВО 17:21 17:23
МУКАЧЕВО 17:59 18:05
КАРПАТИ 18:22 18:23
СВАЛЯВА 18:31 18:34
ВОЛОВЕЦЬ 19:06 19:16
ЛАВОЧНЕ 19:50 19:59
СЛАВСЬКЕ 20:11 20:14
СКОЛЕ 20:42 20:44
СТРИЙ 21:15 21:19
ЛЬВІВ 22:25 22:51
ТЕРНОПІЛЬ 00:38 00:42
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 02:27 02:30
ВІННИЦЯ 04:17 04:21
КОЗЯТИН 05:11 05:13
КИЇВ 07:27

Зворотній маршрут: КИЇВ >> УЖГОРОД.
Розклад поїздів по станціях: УЖГОРОД, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: