Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

УЖГОРОД >> КИЇВ поїзд №81

сполученням УЖГОРОД >> КИЇВ

Станція Прибуття відправлення
УЖГОРОД 16:00
ЧОП 16:25 16:58
БАТЬОВО 17:19 17:21
МУКАЧЕВО 17:56 18:02
КАРПАТИ 18:19 18:20
СВАЛЯВА 18:28 18:31
ВОЛОВЕЦЬ 19:03 19:12
ЛАВОЧНЕ 19:45 19:54
СЛАВСЬКЕ 20:06 20:09
СКОЛЕ 20:37 20:39
СТРИЙ 21:10 21:14
ЛЬВІВ 22:20 22:51
ТЕРНОПІЛЬ 00:38 00:42
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 02:27 02:30
ВІННИЦЯ 04:17 04:21
КОЗЯТИН 05:11 05:13
КИЇВ 07:27

Зворотній маршрут: КИЇВ >> УЖГОРОД.
Розклад поїздів по станціях: УЖГОРОД, КИЇВ.


На нашому сайті ви завжди можете: