Шукати квитки
Розклад був складений без врахування дати відправлення - вкажіть дату відправлення

ЛЬВІВ >> УЖГОРОД поїзд №829

сполученням ЛЬВІВ >> УЖГОРОД

Станція Прибуття відправлення
ЛЬВІВ 16:41
ПУСТОМИТИ 17:01 17:02
МИКОЛАЇВ-ДНІСТРОВСЬКИЙ 17:23 17:24
СТРИЙ 17:45 17:47
СКОЛЕ 18:17 18:19
ТУХЛЯ 18:37 18:39
СЛАВСЬКЕ 18:51 18:53
ЛАВОЧНЕ 19:05 19:06
ОПОРЕЦЬ 19:11 19:12
ВОЛОВЕЦЬ 19:44 19:47
СВАЛЯВА 20:17 20:20
КАРПАТИ 20:29 20:30
МУКАЧЕВО 20:45 20:49
БАТЬОВО 21:18 21:20
ЧОП 21:41 21:56
УЖГОРОД 22:22

Зворотній маршрут: УЖГОРОД >> ЛЬВІВ.
Розклад поїздів по станціях: ЛЬВІВ, УЖГОРОД.


На нашому сайті ви завжди можете: